DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:10 - 07:55 SC
CYCLING
SONIA
CYCLING
SONIA
07:15 - 08:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
07:30 - 08:00 E1
DUET CAMP 30'
DUET CAMP 30'
08:00 - 08:50 E1
GAC
SONIA
PILATES
SONIA
BODY PUMP
SONIA
ZUMBA
SONIA
TONIFICACIO
SONIA
08:15 - 09:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
09:00 - 09:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
09:00 - 09:20 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
RADIKAL 20
09:00 - 09:50 PS
AIGUAGIM
SONIA
AIGUAGIM
FRAN O.
AIGUAGIM
SONIA
AIGUAGIM
FRAN O.
AIGUAGIM
SONIA
E3
IOGA
XAVI
09:15 - 10:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
09:30 - 10:20 SC
CYCLING
AITOR
CYCLING
GLORIA
E1
BODY COMBAT
NATALIA
BODY PUMP
SONIA
ZUMBA
NATALIA
TONIFICACIO
SONIA
STEP
NATALIA
BODY PUMP
JOSE M.
E3
PILATES
MARTA
ESQUENA SANA
PILATES
MARTA
10:00 - 10:50 PS
AIGUAGIM
AITOR
AIGUAGIM
SONIA
E3
IOGA
XAVI
10:15 - 11:05 SC
CYCLING VIRTUAL
10:30 - 10:45 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
10:30 - 10:50 SALA FITNESS
DST
SONIA
DST
SONIA
RADIKAL 20
10:30 - 11:00 E3
HIPOPRESIUS
MARTA
HIPOPRESIUS
MARTA
10:30 - 11:20 SC
CYCLING
SONIA
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
SONIA
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
JOSE M.
E1
GIM D'OR
NATALIA
ZUMBA
SONIA
GIM D'OR
NATALIA
BODY COMBAT
LORENA
BODY PUMP
NATALIA
E3
BODY BALANCE
LORENA
11:00 - 11:50 PS
AIGUAGIM
LORENA
AIGUAGIM
AITOR
AIGUAGIM
AITOR
AIGUAGIM
GLORIA
AIGUAGIM
SONIA
E3
TAI-TXI
MARTA
IOGA
XAVI
TAI-TXI
MARTA
11:15 - 12:05 SC
CYCLING VIRTUAL
11:30 - 11:45 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
11:30 - 11:50 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
RADIKAL 20
11:30 - 12:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
E1
BODY BALANCE
SONIA
ZUMBA
FRAN C.
12:15 - 13:05 SC
CYCLING VIRTUAL
12:30 - 13:20 PS
AIGUAGIM
FRAN O.
AIGUAGIM
SONIA
AIGUAGIM
FRAN O.
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
13:15 - 14:05 SC
CYCLING VIRTUAL
13:30 - 14:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
14:15 - 15:05 SC
CYCLING VIRTUAL
14:30 - 14:45 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
14:30 - 14:50 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
RADIKAL 20
14:30 - 15:20 E1
ZUMBA
FRAN C.
BODY PUMP
KEVIN
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
15:15 - 16:05 SC
CYCLING VIRTUAL
15:30 - 16:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
AITOR
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
E1
BODY PUMP
NATALIA
TONIFICACIO
ALEX
BODY COMBAT
KEVIN
CTC
NATALIA
ZUMBA
ALEX
PS
AIGUAGIM
KEVIN
AIGUAGIM
ANA R.
AIGUAGIM
NATALIA
AIGUAGIM
AITOR
16:15 - 17:05 SC
CYCLING VIRTUAL
16:30 - 17:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
E1
GAC
KEVIN
BODY COMBAT
KEVIN
BODY PUMP
KEVIN
ZUMBA
NATALIA
PILATES
ALEX
E3
PILATES
NATALIA
GIM D'OR
NATALIA
BODY BALANCE
KEVIN
GIM D'OR
AITOR
17:00 - 17:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
17:00 - 17:20 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
RADIKAL 20
17:15 - 18:05 SC
CYCLING VIRTUAL
17:30 - 18:20 E3
ESQUENA SANA
KARATE INFANTIL
IRIA
IOGA
XAVI
KARATE INFANTIL
IRIA
E1
BODY COMBAT
KEVIN
CTC
ALEX
ZUMBA
ALEX
BODY PUMP
NATALIA
BODY COMBAT
ALEX
E2
ENGLISH SPORTS
FRAN O.
BALL KIDS
NATALIA
18:00 - 18:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
18:00 - 18:20 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
RADIKAL 20
18:00 - 18:30 E2
HIPOPRESIUS
GLORIA
18:00 - 18:50 PS
AIGUAGIM
NATALIA
AIGUAGIM
AITOR
AIGUAGIM
KEVIN
AIGUAGIM
KEVIN
AIGUAGIM
KEVIN
SC
CYCLING
JOSE M.
CYCLING
KEVIN
CYCLING
GLORIA
CYCLING
GLORIA
18:00 - 19:30 E3
IOGA 80'
ESPERANZA
18:15 - 19:05 SC
CYCLING VIRTUAL
18:30 - 19:00 E2
HBX
AITOR
18:30 - 19:20 E2
KARATE INFANTIL
IRIA
KARATE INFANTIL
IRIA
E1
CTC
ALEX
ZUMBA
NATALIA
GAC
NATALIA
STEP
ANNA
BODY PUMP
GLORIA
E3
IOGA
XAVI
BODY BALANCE
GLORIA
ESQUENA SANA
TONIFICACIO
ALEX
19:00 - 19:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
19:00 - 19:20 SALA FITNESS
DST
ANGEL
DST
ANGEL
RADIKAL 20
19:00 - 19:50 SC
CYCLING
JOSE M.
CYCLING
JOSE M.
19:30 - 20:00 E2
HBX
AITOR
HBX
AITOR
19:30 - 20:20 SC
CYCLING
JOSE M.
CYCLING
GLORIA
CYCLING
GLORIA
E3
IOGA
XAVI
PILATES
ALEX
IOGA
XAVI
BODY BALANCE
KEVIN
E1
ZUMBA
CRISTINA P.
BODY PUMP
ANGEL
GLAM DANCE
ALEX
BODY COMBAT
ALEX
19:30 - 21:00 E3
IOGA 80'
ESPERANZA
19:45 - 20:35 EXTERIOR
DUET RUNNING
GLORIA
DUET RUNNING
GLORIA
PS
SWIMMERS
ANA R.
SWIMMERS
ANA R.
20:00 - 20:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
20:00 - 20:20 SALA FITNESS
RADIKAL 20
RADIKAL 20
20:00 - 20:50 SC
CYCLING
JOSE M.
CYCLING
JOSE M.
20:30 - 21:05 SC
CYCLING VIRTUAL
20:30 - 21:20 E1
BODY PUMP
ANGEL
BODY COMBAT
NATALIA
BODY PUMP
ALEX
ZUMBA
ALEX
E3
STEP
ANNA
BODY BALANCE
GLORIA
KNOCK DOWN
IRIA
E2
TECNICA KYOKUSHINKAI
IRIA
21:15 - 22:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
21:30 - 22:05 SC
CYCLING VIRTUAL
21:30 - 22:20 E3
KNOCK DOWN
IRIA
TECNICA KYOKUSHINKAI
IRIA
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
E1
CLOSE COMBAT
SENSEI MORA

Horaris vàlids a partir de: 08/01/2018
Horaris vàlids fins a: 30/06/2018
* CEM Duet Can Zam - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici